...

دوره آموزش و تربیت کوچ معتبر 91

قیمت:

35,000,000 تومان

مدت زمان دوره (ساعت): 84 ساعت

مدت دوره (روز/هفته/ماه): 6 ماه

تاریخ شروع دوره: 1403/02/24

تاریخ اتمام دوره: 1403/05/21

توضیحات:

دوره آموزشی «کوچینگ سطح 1»

این دوره «کامل ترین نسخه آموزش کوچینگ حرفه ای» از نظر محتوا و قالب اجرایی است. محتوای آموزشی این دوره مبتنی بر مدل 3 بعدی KSE (علمی / عملی / تجربی) و به گونه ای طراحی و برنامه ریزی ‌شده است که شما در پایان دوره تمام صلاحیت های لازم کوچینگ را طبق استانداردهای فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)، آموخته و تمرین کرده باشید. از سال 1396 تا کنون بیش از 85 دوره موفق آموزش کوچینگ در آکادمی بین المللی فراکوچ برگزار شده است.

 

اعتبار دوره های آموزشی آکادمی

آکادمی بین المللی فراکوچ یکی از مدارس مورد تایید فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) است و طبق استانداردهای این فدراسیون، برنامه های آموزش کوچینگ را در سطح 1 (Level 1)، سطح 2 (Level 2) و دوره جامع (Level 1&2) ارائه می دهد.

LEVEL 1 - PROGRAM DETAILS

https://apps.coachingfederation.org/eweb/DynamicPage.aspx?webcode=ESS&pid=8131

 

تدوین و ثبت استاندارد در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

بر پایه محتوای دوره آموزشی کوچینگ سطح 1 و در سال 1399، استاندارد آموزش شایستگی «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار» توسط استاد یاسر متحدین و تیم علمی آکادمی بین المللی فراکوچ تدوین و در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تایید و ثبت گردید. استاندارد مربوطه از طریق لینک زیر در دسترس شما است.

 

 

صفحه اول و لینک استاندارد آموزش شایستگی «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار»

https://rpc.irantvto.ir/home/standard-groups/main/30

شرایط اخذ گواهی نامه های پایان دوره

شما پس از اتمام این دوره برای شرکت در آزمون 3 ماه زمان دارید و چنانچه آزمون پایان دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید، گواهی نامه بین المللی L1 - مورد تایید ICF - را دریافت می کنید. همچنین، پس از پایان دوره و موفقیت در آزمون های تئوری و عملی، امکان اخذ گواهی نامه مهارت «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار» از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از طریق آکادمی و یا شرکت در آزمون های ادواری آن سازمان وجود دارد. شرکت در آزمون پس از مهلت 3 ماهه مشمول پرداخت هزینه مجزا خواهد بود.

گواهی نامه های پایان دوره

پس از اتمام دوره و موفقیت در آزمون نهایی، مدارک زیر برای شما صادر می گردد:

 

گواهی نامه بین المللی 84 ساعته (L1) مورد تائید فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF.

عکس گواهی نامه L1

 

گواهی نامه دیجیتال سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور پس از معرفی شما به آن سازمان و موفقیت در آزمون مربوطه؛ این پروسه در صورت درخواست دانش­پذیر انجام می پذیرد

 

 

سؤالات متداول

1- آیا بعد از اتمام دوره می توانیم به عنوان کوچ حرفه ای مشغول به کار شویم؟

بله. ارائه خدمات کوچینگ به صورت غیر حضوری و در هر زمانی امکان پذیر است؛ شما در این دوره مهارت کوچینگ را به خوبی می آموزید و تمرین می کنید؛ اما مسلما برای موفقیت در کسب و کار کوچینگ علاوه بر مهارت کوچینگ به مهارت های دیگری برای راه اندازی کسب و کار کوچینگ نیاز خواهید داشت؛

2- بعد از دریافت گواهینامه با چه سمتی و با چه سازمان هایی می توانیم کار کنیم؟

امروزه سازمان ها بیش از گذشته به مهارت کوچینگ توجه می کنند؛ آن ها یا از کوچ های معتبر و با تجربه (بیرونی) استفاده می کنند یا از طریق آموزش این مهارت به مدیران و کارکنان کلیدی خود، برای سازمانشان کوچ (داخلی) تربیت می کنند. واقعیت این است که در حال حاضر یک سمت رسمی جهت استخدام با این نام در سازمان ها وجود ندارد اما کوچینگ مهارتی است که در کنار تخصص شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، به عنوان مثال:

  • به عنوان کوچ (بیرونی) توسعه فردی و کسب و کار؛
  • به عنوان کوچ (داخلی) در سازمان ها خصوصا در حوزه های مدیریت، واحدهای آموزش، منابع انسانی و...

3- منابع آموزشی دوره چیست؟

منابع آموزشی این دوره جزواتی است که در آکادمی بین المللی فراکوچ بر مبنای آموزش صلاحیت ها و استاندارد بین المللی کوچینگ طراحی و بومی سازی شده است. علاوه بر آن، در صورت تمایل، کتب و منابع مکمل به شما معرفی می گردد.

4- نحوه دسترسی به جزوات آموزشی به چه صورت است؟

جزوات قبل از شروع هر ترم به صورت فایل از طریق راه های ارتباطی آکادمی برای شما ارسال می شود.

5- نحوه برگزاری دوره‌ها به چه ‌صورت است؟

این دوره کاملاً مهارت محور است و شما علاوه بر مطالعه جزوات و شرکت در جلسات تئوری، در جلسات کارگاهی آنلاین و جلسات کوچینگ حضور پیدا می کنید. همانطور که گفته شد، ضروری است در هفته حداقل بین 5 تا 7 ساعت برای فراگیری مهارت کوچینگ اختصاص دهید.

6- کلاس های آموزشی به چه صورت و در چه بستری برگزار می شود؟

کلاس ها به صورت آنلاین و در حال حاضر از طریق نرم افزار زوم برگزار می شوند. اما بنا به ضرورت و در شرایط خاص، ممکن است از سایر بسترهای آموزشی آنلاین نیز استفاده شود.

7- با چه شرایطی می توان هزینه های دوره را پرداخت نمود؟

هزینه دوره به صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است. در این خصوص، کارشناسان ثبت نام آکادمی توضیحات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای درج دیدگاه باید وارد سایت شوید

تعداد نظرات