...

دوره جامع آموزش و تربیت کوچ معتبر 93

قیمت:

80,000,000 تومان

مدت زمان دوره (ساعت): 150 ساعت

مدت دوره (روز/هفته/ماه): 8 ماه

تاریخ شروع دوره: 1403/05/16

تاریخ اتمام دوره: 1404/03/16

توضیحات:

دوره جامع آموزش کوچینگ

این دوره در آکادمی بین المللی فراکوچ به صورت «تلفیقی از دوره های آموزش کوچینگ سطح 1 و سطح 2» با هدف «شروع از سطح مقدماتی تا تکمیل دوره جامع» و قرار گرفتن در مسیر دریافت مدرک بین المللی سطح 2 (L2) تدوین گردیده است.

محتوای آموزشی این دوره مبتنی بر مدل 3 بعدی KSE (علمی / عملی / تجربی) و به گونه ای طراحی و برنامه ریزی ‌شده است که شما در پایان دوره، تمام صلاحیت های لازم کوچینگ را طبق استانداردهای فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)، آموخته و تمرین نموده و نیز توانمندی لازم جهت فعالیت به عنوان یک «کوچ حرفه ای در سطح ملی و بین المللی» را در خود ایجاد کرده باشید.

اعتبار دوره های آموزشی آکادمی

آکادمی بین المللی فراکوچ یکی از مدارس مورد تایید فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) است و طبق استانداردهای این فدراسیون، برنامه های آموزش کوچینگ را در سطح 1 (Level 1)، سطح 2 (Level 2) و دوره جامع (Level 1&2) ارائه می دهد. از سال 1396 تا کنون بیش از 85 دوره موفق آموزش کوچینگ در آکادمی بین المللی فراکوچ برگزار شده است.

 

LEVEL 2 - PROGRAM DETAILS

https://apps.coachingfederation.org/eweb/dynamicpage.aspx?webcode=ess&pid=10581

این دوره کاربردی مناسب شما است اگر:

  • شخصی هستید که رشد و توسعه فردی را یک ضرورت می دانید و در صدد افزایش سطح بهره وری و عملکرد خود در زندگی و محیط کارتان هستید؛
  • فردی هستید که به حل مسائل خود و دیگران در حوزه های شخصی و شغلی اهمیت می دهید؛
  • تمایل دارید به عنوان یک کوچ معتبر از طریق «برگزاری جلسات کوچینگ» مسیر شغلی مستقلی را برای خود ایجاد کنید؛ کوچینگ می تواند شغل اول یا دوم شما باشد؛
  • به عنوان مشاور، منتور، درمانگر و روانشناس، سخنران، مدرس، مدیر و رهبر، مدیر و کارشناس منابع انسانی و آموزش در شرکت ها و سازمان ها فعالیت می کنید و تمایل به کسب مهارت های کاربردی دارید...

نحوه برگزاری «دوره جامع آموزش کوچینگ»

طول دوره جامع آموزش کوچینگ 14 ماه است. شما طی دوره در گروه های ویژه دانشجویی حضور خواهید داشت؛ در هر دوره آموزشی، یک پشتیبان علمی جهت افزایش مهارت و تمرین های هفتگی حضور دارد؛ از آنجا که این دوره علاوه بر آموزش های نظری شامل مهارت آموزی و کارگاه تجربی نیز می باشد، برای کسب بهترین نتیجه، لازم است به صورت هفتگی بین 5 تا 7 ساعت را به این دوره اختصاص دهید. 

 

شرایط اخذ گواهی نامه های پایان دوره : 

شما پس از اتمام این دوره برای شرکت در آزمون 3 ماه زمان دارید و چنانچه آزمون پایان دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید، گواهی نامه 150 ساعته بین المللی L2 - مورد تایید ICF - را دریافت می کنید. همچنین، پس از پایان دوره سطح 1 و موفقیت در آزمون های تئوری و عملی، امکان اخذ گواهی نامه مهارت «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار» از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور از طریق آکادمی و یا شرکت در آزمون های ادواری آن سازمان وجود دارد. شرکت در آزمون پس از مهلت 3 ماهه مشمول پرداخت هزینه مجزا خواهد بود.

گواهی نامه های پایان دوره :

پس از اتمام دوره و موفقیت در آزمون نهایی، گواهی نامه بین المللی 150 ساعته (L2) مورد تائید فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)برای شما صادر می گردد


 

 

 

 

سؤالات متداول

1- آیا بعد از اتمام دوره می توانیم به عنوان کوچ حرفه ای مشغول به کار شویم؟

بله. ارائه خدمات کوچینگ به صورت غیر حضوری و در هر زمانی امکان پذیر است؛ شما در این دوره مهارت کوچینگ را به خوبی می آموزید و تمرین می کنید؛ اما مسلما میزان موفقیت شما در کسب و کار کوچینگ به سایر مهارت هایتان نیز بستگی دارد.

2- بعد از دریافت گواهینامه با چه سمتی و با چه سازمان هایی می توانیم کار کنیم؟

امروزه سازمان ها بیش از گذشته به مهارت کوچینگ توجه می کنند؛ آن ها یا از کوچ های معتبر و با تجربه (بیرونی) استفاده می کنند یا از طریق آموزش این مهارت به مدیران و کارکنان کلیدی خود، برای سازمانشان کوچ (داخلی) تربیت می کنند. واقعیت این است که در حال حاضر یک سمت رسمی جهت استخدام با این نام در سازمان ها وجود ندارد اما کوچینگ مهارتی است که در کنار تخصص شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، به عنوان مثال:

  • به عنوان کوچ (بیرونی) توسعه فردی و کسب و کار؛
  • به عنوان کوچ (داخلی) در سازمان ها خصوصا در حوزه های مدیریت، واحدهای آموزش، منابع انسانی و...

3- منابع آموزشی دوره چیست؟

منابع آموزشی این دوره جزواتی است که در آکادمی بین المللی فراکوچ بر مبنای آموزش صلاحیت ها و استاندارد بین المللی کوچینگ طراحی و بومی سازی شده است. علاوه بر آن، در صورت تمایل، کتب و منابع مکمل به شما معرفی می گردد.

4- نحوه دسترسی به جزوات آموزشی به چه صورت است؟

جزوات قبل از شروع هر ترم به صورت فایل از طریق راه های ارتباطی آکادمی برای شما ارسال می شود.

5- نحوه برگزاری دوره‌ها به چه ‌صورت است؟

این دوره کاملاً مهارت محور است و شما علاوه بر مطالعه جزوات و شرکت در جلسات تئوری، در جلسات کارگاهی آنلاین و جلسات کوچینگ حضور پیدا می کنید. همانطور که گفته شد، ضروری است در هفته حداقل بین 5 تا 7 ساعت برای فراگیری مهارت کوچینگ اختصاص دهید.

6- کلاس های آموزشی به چه صورت و در چه بستری برگزار می شود؟

کلاس ها به صورت آنلاین و در حال حاضر از طریق نرم افزار زوم برگزار می شوند. اما بنا به ضرورت و در شرایط خاص، ممکن است از سایر بسترهای آموزشی آنلاین نیز استفاده شود.

7- با چه شرایطی می توان هزینه های دوره را پرداخت نمود؟

هزینه دوره به صورت نقد و اقساط قابل پرداخت است. در این خصوص، کارشناسان ثبت نام آکادمی توضیحات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای درج دیدگاه باید وارد سایت شوید

تعداد نظرات